آغاز جشن الفبا : 2/28 (سرکارخانم رییسی) ، 2/29  (سرکار خانم رسته ) ، 2/30   (سرکارخانم حق دوست)

 

نفرات برتر آزمون های مرات سال 93

مرات مرحله چهارم

مرات مرحله سوم

مرات شماره 5

مرات مرحله دو

مرات مرحله یک

آزمون های تیمز

 


 

 

 

برنامه ها آموزشگاه

دوازدهمین آزمون جامع ریاضی و علوم

بودجه بندي سوالات آزمون جامع رياضي و علوم :

 

مرحله اول :چهارشنبه 93/9/19

مرحله دوم: سه شنبه 93/12/19

PDF کتاب های درسی

جهت نمایش فایل کتاب های مورد نظر بر روی شکل کلیک نمایید .

برنامه آزمون هماهنگ مرات تمامی پایه ها

ساعت کار آموزشگاه

برنامه تغذیه دانش آموزان

ساعات ملاقات کادر و آموزگاران دبستان دخترانه دانشگاه

برای دریافت فایل pdf روی ساعت کلیک کنید و  فایل مورد نظر را دانلود نمایید .

 

 

نام و نام خانوادگی

سمت

شنبه

یکشنبه

دوشنبه

سه شنبه

چهارشنبه

فاطمه رئیسی

 

آموزگار پایه 1

 

 

 

9 الی 10

 

مرضیه رسته

 

آموزگار پایه 1

 

9 الی 10

 

 

 

پگاه حق دوست

 

آموزگار پایه 1

 

9 الی 10

 

 

 

 

نام و نام خانوادگی

سمت

شنبه

یکشنبه

دوشنبه

سه شنبه

چهارشنبه

نرجس خاتون حقیری زاده

آموزگار پایه 2

 

 

 

 

10 الی 11

ملیحه ناصری

 

آموزگار پایه 2

 

8الی9

 

 

 

 

نام و نام خانوادگی

سمت

شنبه

یکشنبه

دوشنبه

سه شنبه

چهارشنبه

نسرین صالحی

 

آموزگار پایه 3

9 الی 10

 

 

 

 

مریم صادقی

 

آموزگار پایه 3

8 الی 9

 

 

 

 

 

نام و نام خانوادگی

سمت

شنبه

یکشنبه

دوشنبه

سه شنبه

چهارشنبه

فتانه افشاری مقدم

 

آموزگار پایه 4

 

 

9 الی 10

 

 

دریا دخت راکیان

 

آموزگار پایه 4

 

 

 

 

8 الی 9

 

نام و نام خانوادگی

سمت

شنبه

یکشنبه

دوشنبه

سه شنبه

چهارشنبه

طاهره رضایی

 

آموزگار پایه 5

 

 

9 الی 10

 

 

نرگس بارانی

 

آموزگار پایه 5

 

 

9 الی 10

 

 

 

نام و نام خانوادگی

سمت

شنبه

یکشنبه

دوشنبه

سه شنبه

چهارشنبه

اعظم فیاضی

 

آموزگار پایه 6

 

 

 

8 الی 9

 

نادره حاجتی

 

آموزگار پایه 6

 

 

10 الی 11

 

 

ردیف

 

نام و نام خانوادگی

سمت

شنبه

یکشنبه

دوشنبه

سه شنبه

چهارشنبه

1

زهرا زاهدی

مدیریت

12 الی 1

 

12 الی 1

 

12 الی 1

2

فائزه شاهی

معاون اجرایی

 

 

 

12:30 الی 1:30

 

3

فروغ احمدی زاده

معاون فناوری

 

 

 

 

12:30الی 1:30

4

مریم کیکاووسی

معاون آموزشی

12:30 الی 1:30

 

 

12:30الی 1:30

 

5

نجمه رزمی

معاون آموزشی

 

12:30 الی 1:30

 

12:30 الی 1:30

 

6

اسما قاسمی

معاون آموزشی

 

 

12:30 الی 1:30

 

12:30 الی 1:30

7

فرزانه فریبرزی

معاون پرورشی

 

 

 

 

12:30الی 1:30

8

سمیه رزمی

مربی بهداشت

 

12:30 الی 1:30

 

 

12:30 الی 1:30

9

صدیقه افسا

مربی قرآن

7الی8

 

 

 

12:30 الی 1:30

10

کوثر احمد پور

مربی قرآن

8 الی 9

 

 

 

12:30 الی 1:30

11

امینه حسن آبادی

مربی ورزش

12:30 الی 1:30

 

 

 

12:30 الی 1:30

12

نیلوفر حبیبی

متصدی آزمایشگاه

12:30 الی 1:30

 

 

12:30 الی 1:30

 

13

شیدا فاریابی

مربی هنر

7 الی 8

 

 

 

12:30 الی 1:30

راهنمای تصویری سایت

 

 

 -